לימודי אנגלית סאמר סקול בלונדון

סאמר סקול בלונדון גיל נגל

  הלימודים: בכל בוקר לומדים אנגלית בצורה מקצועית בבית הספר הבינלאומי לשפות LSI הוותיק והיוקרתי בלונדון, עם 40 שנות ניסיון ואלפי בוגרים מרוצים מכל רחבי העולם. החניכים מדברים רק אנגלית ב-10 רמות לימוד וכיתות שונות, בקמפוס יוקרתי. ביה”ס בפיקוח של הקונסוליה הבריטית.,

בית הספר עורך מבדק באנגלית, התלמיד משובץ בקבוצת האנגלית המתאימה לרמתו (קיימות עשר  רמות לימוד).

 

סאמר סקול בלונדון גיל נגל
סאמר סקול בלונדון גיל נגל

   כיתות קטנות. צוות הוראה מצוין

הלימודים בבית הספר מתקיימים בכיתות קטנות, עד 15 תלמידים בכיתה, על מנת לאפשר לכל תלמיד להביא את עצמו לידי ביטוי. המורים בריטיים, מוסמכים להוראת אנגלית, נכונים להקשיב ולסייע בכל על מנת שתגיעו לתוצאות הטובות ביותר.

סאמר סקול דתי בלונדון גיל נגל
סאמר סקול דתי בלונדון גיל נגל

מרכזי למידה חדשניים

בבית הספר האמצעים המתקדמים ביותר לקידום ועידוד תהליך הלמידה: חדרי לימוד נוחים ומאובזרים, מחשבים זמינים לשיעורים או ללמידה עצמית.

לימוד השפה יתקיים לאורך היום כולו. החלק התיאורטי בכיתת הלימוד בבית ספר הוותיק והיוקרתי  ולאחר מכן חוויה ותרגול בשטח של השפה  האנגלית ע”י מדריכות בריטיות.

לומדים ומדברים אנגלית עם נוער מכל העולם, בין השיעורים יש זמן לשחק בטניס שולחן, בילארד כדורגל שולחן או סתם לדבר, זוהי חוויה באנגלית המשלבת לימודים ואטרקציות, חגיגה של תרבויות בסביבה בטוחה ונעימה.

אנו מאמינים שהדרך הטובה והיעילה ביותר ללמוד את השפה האנגלית היא ללמוד אותה בלונדון. בדרך זו השיעור לא מסתיים אף פעם ואתם נאלצים לעשות שימוש בשפה גם אחרי שעות הלימודים.

המחנה משפר את רמת האנגלית של המשתתף ומרחיב את אוצר המילים וידיעת האנגלית.

רוצה לדעת עוד ?
השאירו פרטים כאן.