המסלולים

סאמר סקול דתי ארה"ב גיל נגל

כל אחד בוחר את מה שמעניין אותו יותר

בנוסף לאטרקציות תוכלו לבחור פעילות יומית על פי מסלול בחירה אישי.

חשוב לנו לתת את ההזדמנות לכל אחד לממש את הכישורים האישיים ולפתח יכולות ומיומנויות.  תרחיבו את תחומי העניין ותצברו חוויות לכל החיים.

בכל יום לאחר תפילה וארוחת בוקר אנחנו נפתח את היום באתגר היומי, ומשם נמשיך לחלק העיקרי של היום, הסדנאות! נתחלק לקבוצות המסלולים. (שבחרתם)  בנוסף לסדנאות נבלה כל יום בבריכה או בים. לאחר ארוחת צהרים נצא לאטרקציה חוויתית ונקיים בערב אירוע מרכזי .

לבחירתכם 4 מסלולים

סאמר סקול דתי בלונדון גיל נגל
סאמר סקול דתי בלונדון גיל נגל

מסלול סאמר סקול -לימודי אנגלית 

בכל בוקר רוכשים אנגלית בצורה מקצועית, בדגש על הדיבור השוטף והרחבת אוצר מילים, בתהליך נשים דגש על הביטחון העצמי באמצעות דו שיח שיתנהל בכיתה, כתיבת יומן קיץ, שיחה באנגלית בפני הקבוצה, משחקים ומשימות באנגלית. המחנה משפר את רמת האנגלית ואת היכולות התקשורתיות.

כיתות קטנות. צוות הוראה מצוין

הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות, כדי לאפשר לכל תלמיד להביא עצמו לידי ביטוי . המורים הינם דוברי אנגלית  נכונים להקשיב ולסייע בכל צריך על מנת שתגיעו לתוצאות הטובות ביותר.

מסלול כושר וספורט

פעילות גופנית חשובה. לא רק ליציבה, לשרירים ולהתפתחות, אלא גם לפיתוח של כישורים חברתיים ואינטלקטואליים. כל חניך יתנסה בתחומי ספורט מגוונים כגון טניס, כדורגל, כדורסל, פינג פונג, כושר ושמירה על הגוף  בנוסף נלמד קצת ספורטיביות, תחרותיות, והדרכה אנו בטוחים שמעבר להנאה תוכלו לגלות על עצמכם כישורי מנהיגות בתחומי ספורט

 מסלול תקשורת

תמיד חלמתם להגיש חדשות בטלוויזיה?  הסודות נחשפים עכשיו

הסדנא מעניקה לכם ארגז כלים בסיסי הנחוץ לכל עיתונאי, את הפרקטיקה בשטח תלמדו אודות עולם ההגשה הטלוויזיונית, סגנונות ההגשה, תפקידו של הקונטרול, חשיבות של סטיילינג ואיפור מאחורי המצלמה, עריכת תוכן, חשיבה יצירתית בטלוויזיה.

 מסלול אומנויות הבמה משחק וריקוד

מסלול אומנויות הבמה מספק לחניכים ולחניכות הזדמנות מעולה להתנסות בתחומי המשחק, השירה והריקוד. זה הזמן להעז, ללמוד לעמוד מול קהל, להתמקצע ולחזק את תחושת המסוגלות והביטחון העצמי. התגברות על מחסומים, רכישת כלים חברתיים בעיקר ליצירה. בעזרת כל אלו החניכים בתיאטרון  סוללים את דרכם הפרטית להם באופן עצמאי ובתמיכת הצוות המקצועי.

רוצה לדעת עוד?
השאירו פרטים כאן.