תכניה ותאריכים
סאמר סקול דתי לונדון
גיל נגל

תאריכים : 19/7-29/7/2021

בכל בוקר לאחר תפילה וארוחת בוקר, החניכים ילמדו שיעורי שפה באנגלית, לאחר מכן נצא לאטרקציות. להלן התכניה למחזור א’

סאמר סקול דתי בארה"ב סאמר סקול דתי בלונדון

 יום א’– טיסה באל על, גיבוש בעברית ובאנגלית עם המדריכים, ארוחת ערב בלונדון, הגעה למלון והתארגנות.

סאמר סקול בלונדון גיל נגל
סאמר סקול בלונדון גיל נגל
סאמר סקול בלונדון גיל נגל

 יום ב’ בוקר של לימודים בכיתות בבית הספר Language Studies International, לאחר מכן יציאה לגלגל הענק “העין של לונדון” London Eye מכונה גם גלגל המילניום, גובהו 135 מטרים. London Eye הוא הגלגל הענק הגבוה ביותר באירופה. נצפה בסרט 4D המספר כיצד נבנה הגלגל. לאחר מכן נתצפת על בתי הפרלמנט הבריטי שבארמון ווסטמינסטר ומגדל השעון המכונה ביג-בן. מסמליה המפורסמים ביותר של העיר לונדון ושל הממלכה הבריטית.

סאמר סקול דתי בלונדון גיל נגל

 יום ג’ בוקר של לימודים בכיתות, ביקור במוזיאון השעווה מאדאם טוסו – מוזיאון בובות השעווה המפורסם בעולם. מוזיאון זה מציג אישים היסטוריים או אישים מפורסמים, כולל סרט ארבע מימד 4D . לאחר מכן נצא לטיול לאורך אוקספורד סטריט ובחנות הצעצועים הגדולה המליס, החנות המיתולוגית של לונדון. החנות עצמה מונה שבע קומות של צעצועים לגילאים שונים. לאחר מכן נערוך שופינג בחנות “פריימארק” רשת חנויות מוכרת וזולה.

סאמר סקול דתי בארה"ב סאמר סקול דתי בלונדון

 יום ד’ בוקר של לימודים בכיתות, לאחר מכן נבקר בקובנט גארדן וב- Leicester Square הכיכר המפורסמת ונספוג קצת מאווירת העיר. בערב נבלה ערב בתיאטרון – נצפה במחזמר “מלך האריות” המפורסם. לונדון ידועה כבירת מחזות הזמר והתיאטרון האיכותי של אירופה. אין ספק כי ביקור בלונדון אינו שלם ללא החוויה של צפייה באחת ההצגות המדהימות.

סאמר סקול בלונדון גיל נגל

 יום ה’ בוקר של לימודים בכיתות לאחר הלימודים ניסע לארמון של המלך הנרי ה 8- ״המפטון קורט״ ארמון מלכותי על הגדה הצפונית של הנהר, בארמון נפגש עם שחקנים שיציגו לנו כיצד חיו אנשי האצולה במאה ה 16- . נסיים במבוך, הגן המפורסם, שנשתל בשנת 1689 ובו שבילים באורך 800 מטרים.

סאמר סקול דתי בלונדון גיל נגל

 יום ו’ בוקר של לימודים בכיתות, לאחר מכן נשוט על נהר התמזה – כולל סיור מודרך באנגלית. נצא לשייט מגריניץ׳. נעבור ליד ה׳קאתי סארק׳ – אניית סחר מרשימה מהמאה ה 18- . נחלוף על פני בית הפרלמנט, קתדרלת סנט פול, גשר הטאואר, והטאואר של לונדון. נבקר ב- Tower Bridge – הגשר של לונדון.
התארגנות לקראת שבת.

סאמר סקול בלונדון גיל נגל

 שבת שבת שלום –  תפילות, סעודות שבת ופעילות בפארק בלונדון ומפגש עם הקהילה היהודית בלונדון. במוצ”ש נצא כולנו לבילוי לונדוני.

סאמר סקול באנגליה גיל נגל

 יום א'( שבוע שני) לאחר ארוחת בוקר נצא ל- Thorpe Park , פארק שעשועים לאוהבי הריגושים. הפארק חוויתי וכולל מגוון אטרקציות: רכבות הרים בגובה מטורף, סחרחרות מסוגים שונים כולל רכבות הדוהרות במים, שייט אבובים גדולים ועוד. נקדיש לו יום שלם ולאחר שנחזור עייפים, נאכל ארוחת ערב ולאחר מכן ערב חופשי.

סאמר סקול בלונדון גיל נגל

 יום ב’  טיולים ותרגול אנגלית ברחובות לונדון ובאתריה, נצפה במשמר המלכה, טקס חילופי המשמר המסורתי שנערך בארמון בקינגהם, מקום מגוריהם של מלכת אנגליה ובני משפחתה. בחזית הארמון ניצבים חיילי משמר המלכה. לאחר מכן נבקר בבית משמר פרשי המלכה. נבקר בלונדון דאנג’ן London Dungeon מכונה גם מרתף העינויים של לונדון – זהו ניסיון להציג את העבר ההיסטורי המצמרר של לונדון בימי הביניים. מוזיאון אימה, שמוצגים בו דמויות ברוח התקופה. נסיים ב- Trafalgar Square הכיכר המרכזית בלונדון המסמלת את הניצחון של האנגלים על הצרפתים בקרב טרפלגר.

סאמר סקול דתי בארה"ב סאמר סקול דתי בלונדון

 יום ג’ בוקר של העשרה באנגלית, ביקור באולפני הארי פוטר – Warner Bros. Studio  האטרקציה המשגעת את אנגליה! נחשף למאחורי הקלעים של סדרת “הארי פוטר” : נכנס “לחדר האוכל של הוגוורטס”, נגלה את כל הסודות של הסרט, נראה את התחפושות, הקסמים ועוד… לכל מי שחובב את הארי פוטר או סרטים בכלל- האטרקציה הזאת בשבילכם.

סאמר סקול דתי בארה"ב סאמר סקול דתי בלונדון

 יום ד’  לונדון אישי – לבחירתכם 3 מסלולים:
א. כדורגל בנשמה – ביקור באצטדיון מתוך רשימת האצטדיונים המובילים באנגליה: אצטדיון Emirates Stadium – מגרשה הביתי של ארסנל / וומבלי / צ׳לסי.
ב. סטיילינג בלונדון – שופינג בחנויות הכי שוות עם סטייליסטית מקומית וביקור בחנויות הכי נחשבות ומיוחדות.
ג. מדע ומוזיאונים – ביקור במוזיאון הטבע או במוזיאון הבריטי או במוזיאון לאומנות.

סאמר סקול דתי בלונדון גיל נגל

 יום ה’ סיכום וטיסה חזרה לארץ באל-על.

ט.ל.ח – התכנית נתונה לשינויים

סאמר סקול דתי בלונדון גיל נגל

רוצה לדעת עוד?
השאירו פרטים כאן.